Rreth Nesh

Pasioni për detajet dhe dashuria për të bukurën…

Si & Pse?

Ne jemi binjaket Kisilda & Kleivis, sipërmarrëse që prej vitit 2012.

Kisilda: Kam studiuar “Arredim të Ambjenteve të brendëshme dhe Administrim Biznesi” , Çertifikuar nga Universal Classes Inc. ‘Wedding Planning 101″ “Wedding Crafts and Projects” dhe Përfunduar me sukses në Maj 2018 “MF/ B-School” Inc.. Jam e apasionuar pas pikturës, krijimit,  arkitekturës, leximit, muzikës dhe bisedave kreative.

Kleivis: Kam studiuar Stilim dhe adhuroj të dizenjoj veshje dhe të krijoj bizhuteri.

Binjakja i sugjeron binjakes së saj…dhe nisi gjithçka…19 Mars 2012! 

Pasioni për detajet dhe dashuria për të bukurën, na udhëzoi të krijonim këtë sipërmarrje. Profesionalizmi dhe talenti që ne kemi, na bën të jemi gjithmonë pranë jush, duke ju ofruar juve shërbime dhe ide të veçanta.

Pse? Sepse dëshironim të sillnim një frymë të re në tregun Shqiptar, ku mbizotëron dashuria dhe afrimiteti me nusen apo çiftin që na beson gjithçka. Burim i kreativitetit është qenia njerëzore në tërësi dhe karakteri yt unik!

Ne jemi këtu sepse e dashurojmë artin!

Biznesi ynë është ndërtuar me themelet dashurinë.

Jemi këtu për të bërë ndryshimin, në këtë botë!

Duke ofruar 100% të aftësive, përkushtimin dhe kreativitin tonë.

Besimi dhe korrektësia janë gjithçka!

Jemi të sinqertë me klientët tanë dhe ata që na ndjekin. Kur ndodhin gabime ne mbajmë përgjegjësi dhe përpiqemi fort për ti korrigjuar ato.

Ne i duam klientët tanë!

Ti je arsyeja që ne ekzistojmë dhe na ndihmon të bëjmë një ndryshim thelbësor në botë! Jemi të fiksuar ndaj kënaqësisë tuaj, duke ju përgjigjur menjëherë mesazheve.

Ne NUK jemi për KËDO

Jemi për ty, që dëshiron të jesh vetvetja duke krijuar uniken.

Çifti është partneri ynë kryesor ndaj, nëse je në kërkim të së veçantës atëherë je në vendin e duhur..

Me dashuri,

Kisilda S. & Kleivis S.

Pse ne?

“Përse duhet të na zgjedësh NE?

“Ekzistojnë shumë arsye për të na zgjedhur ne si krijues ose si organizatorë të ceremonisë dhe darkën së dasmës tënde. Fillimisht kjo “Është dhurata që i bën vetës!

Një prej gjërave më të rëndësishmë që ne mund të bëjmë për ty dhe dhëndrin, është t`ju ofrojmë paqen e mendjes. Kështu nuk do të shqetësohesh, se diçka nuk e është ndjekur deri në detaj ose diçka nuk do shkojë mirë.

Duke na zgjedhur e bën proçesin e organizimit pa stres dhe të këndëshëm. Ne mund të sigurojmë që dita e dasmës të jetë mbresëlënëse dhe definitivish, të ofrojmë mundësinë, ty dhe dhëndrin të jeni të ftuar në dasmën e tuaj”

Je në ato hapat e para plot emocion dhe nuk di nga të fillosh?

Eja dhe bëje tënden Guidën

“Si të Planifikosh, Si një Profesionist”

Misioni ynë

Aspirata jonë është lumturia juaj
duke vlerësuar dëshirat tuaja dhe respektuar zgjedhjet tuaja.

Vlerat tona

BESNIKËRI * PASION * KORREKTËSI

Si mendojmë ne

Planifikimi & Organizimi
i mirë, është shtylla e një eventi! Dukeqënese gjithçka nis nga detajet por dhe përfundon tek detajet. Ne prej disa vitesh ju ofrojmë, asistencë në krijimin dhe planifikimin e tyre, si dhe angazhohemi që gjithçka të jetë perfekt dhe origjinale!

This post is also available in: English