libër urimesh

Të lutem ,meritoni më të mirën…shumë faleminderit për gjithçka.është bukur të kemi punimet tuaja në ditën tonë me të rëndësishme ❤💋💋

Amina Spahiu & Armando Fufi, 13 Mars 2018

Gjithcka ishte perfekte, ju falenderoj shumë 

Nora Trola Cici, 28 Janar 2018

Janë me të Vërtetë shumë të bukura, ju lumshin duart ♥

Esi Lekbello, 5 Janar 2018

Ftesa Bonboniera

Faleminderit ju, që me kreativitetin dhe përkushtimin që treguat na kënaqët zemrën dhe syrin! Kënaqësi që ju njoha 🙂

Sibora Cuni, 30 Tetor 2017

Faleminderit juve për gjithçka!! Ju lumshin duart, kënaqësi që u njohëm dhe ndamë këto krijime fantastike!

Rajmonda Zisi, 11 Tetor 2017

Të Falenderoj pafund, love them ♥

flaura Qosja, 16 Gusht 2017

Faleminderit juve, për punën e mrekullueshme! You are the best!

Orela Cimbidhi, 3 Korrik 2017

Ju falenderojmë shumë!

Jona Naço, 2 Korrik 2017

Kur duart e Kisildës sjellin pranverën… Faleminderit e dashur që na realizon ënderrat… 

Peme Zogu, 1 Qershor 2017

Shuumë faleminderit për këtë punë kaq luksoze dhe të shkëlqyer! Faleminderit për përkushtimin për të gjitha detajet e p[ersonalizuara vetëm për Princess Mei.

Julia Myftiu, 13 Maj 2017

Staf profesionist dhe i përkushtuar, që dinë si të komunikojnë me klientin dhe ta dëgjojnë atë. Një falenderim special për kohën që me është kushtuar veçanerisht për ftesat e dasmës dhe fustanet, dhe përpjekjet për realizimin e një dekori në perputhje me dëshirat e mia!

Une do ju rizgjidhja se mbi të gjitha jeni njerëz të përsosur!

Erisa Dervishi, 26 Shtator 2016

Pak dite dhe evente në jetë kanë një ngarkesë speciele emocionesh dhe njerëzit që zgjedh apo ke pranë janë fondamental…ne jemi të lumtur qe në rrugëtimin tonë patëm skuadrën tuaj…së pari korrektësi maksimale në një kontekst ku ka konfuzion të madh mbi edukatën dhe përgjegjshmërin në punë. Se dyti komunikim njerëzor mbushur me vëmendje…së treti po jo me pak o rendesishem kreativitet dhe profesionalizëm…të treja këto me erdhën kaq bukur të paketuara duke më lenë gjatë shijen e bukur të asaj nate speciale…vazhdoni kështu me hapa të sigurt dhe me buzëqeshje.

Erinda Bakalli, 18 Shtator 2016

Unë ju falenderoj për realizimin e çdo detaji akoma më të bukur sesa mund ta imagjinoja unë. Jeni shumë më lart se çdo shoqëri tjetër për dekorin!

Brunilda Doda, 24 Shtator 2016

Nuk kam çfar të them tjetër vetëm se jeni perfect.

Puna me detaj dhe me dashuri u tregua në gjithçka që betë për dasmën. E keni kaluar pritshmërinë tonë.

Faleminderit!!

Alba Shkurti Asllanaj, 13 Qershor 2016

Wedding Planners, ju falenderojmë nga zemra për punën e mrekullueshme dhe të kuruar në çdo detaj. Dekori juaj ka qenë ndër surprizat më të bukura për ne atë dite që na dha shumë kurajo dhe entuziazëm gjatë gjithë mbrëmjes. E di që ishte një ditë me shi dhe shumë e vështirë, po ju arritet vërtet ta menaxhonit në kohë rekord dhe të bënit një punë të shkëlqyer. Sot kishim dëshire te kalonim nga zyra, tju percjellim komplimentet e të ftuarve ????

Mirlinda Saliaj , 3 Maj 2016

Mikëpritje, përkushtim,krijime me shumë dashuri:) një punë shumë e mirë dhe me cilësi 🙂

Elis Cecja , 11 Tetor 2015

Simply the best

Erta Zylyftari Mero , 4 Tetor 2014

Jo like…super like…

Anila Nushi , 7 Korrik 2014

Mund të them shumë fjalë për të përshkruar punën dhe përkushtimin tuaj, por përsëri nuk do të mjaftonin. Jeni të përkryer në punën tuaj, në çdo aspekt. Ju falenderoj që u shtoni bukuri ditëve më të veçanta në jetë.

Jonida, 30 Tetor 2013

Mënyra më e bukur për ti bërë të ftuarit pjesë të gëzimit tënd ishte thjeshtësia që ma falët nëpërmjet ftesave dhe tekstit..shumë faleminderit për punimet e ftesave dhe të shamisë sime ..kujtim që do mbetet gjatë gjatë.
Shumë faleminderit për gjithçka e uroj punë pafund e fantazi plot
punë të mbarë dhe gjithë të mirat :)))
Bora, 25 Tetor 2013,

Edhe unë ju falenderoj për punën e bukur dhe kënaqësinë që më dhuruat për këtë detaj të dasmës…

Ira, 12 Tetor 2013, Tiranë

Shumë faleminderit për punën tuaj. Ishte shumë bukur të shikoja se me sa habi të gjithë të ftuarit shikonin gotat e mija,dhe gjith kjo falë jush…ju uroj shumë suksese në punën tuaj dhe sa më shumë gjera të bukura.

Arianita, 27 Shtator 2013, Burrel

Jeni perfekte!!!
Ftesat janë gjithmonë detaj shumë i rëndësishme i ditës së kurorëzimit.
Nuk gjej fjalë të përshkruaj punën tuaj me përkushtim, kujdesi ndaj detajit më të vogel…etj të cilat bënë dëshirën time realitet.
Jam e mahnitur nga puna juaj. Ju uroj suksese.

Matilda, 2 Shtator 2013,

Aty ku ekziston fantazia dhe dëshira e madhe për të punuar e për të krijuar gjëra të veçanta arrihet një punë e shkëlqyer. Tek ju i gjeta të gjitha kto gjera dhe jam shumë e kënaqur që ju zgjodha.Me krijimet tuaja luajtët një rol të veçante në realizimin e ëdrrës time. Ju falenderoj dhe ju uroj shumë suksese.

Olsida, 29 Gusht 2013, Tiranë

Jeni të mrekullushëm.

Sidorela, 27 Gusht 2013, Kavajë

Gjithçka perfekte dhe mbi të gjitha sipas dëshirës! Vështirë në ditët e sotme mundësia financiare dhe realizimi i dëshirës të arrihet, por ju i ktheni ato në realitet! Faleminderit!

Aurela, 27 Gusht, Tiranë

Krijimi më i bukur dhe me i veçantë realizuar në perfeksion me të gjitha detajet e kërkuara! 🙂
Jeni të mrekullueshme!
Ju uroj shumë suksese në punën tuaj! Rekomandimet e mia pozitive vazhdojnë… :)))

Elona, 26 Gusht, Tiranë

Ftesat ishin një element shumë i rëndësishëm për dasmën time. Ato duhet të ishin te veçanta dhe të bukura. Në këtë mënyrë të ftuarit do të kuptonin menjeherë se dasma do të ishte ashtu si ftesat…e veçantë dhe e bukur.
Vendosa të besoj tek “Wedding Planners Albania” pasi vetem aty gjeta ftesa të cilat nuk gjendeshin askund tjetër.
Jam e kënaqur për zgjedhjen që bëra. Ftesat lanë një impresion të bukur tek kushdo që i mori në dorë. Kjo ishte ajo që doja. Ju falenderoj për bashkëpunimin dhe për punën e pa lodhur.

Yllka, 26 Gusht 2013, Tiranë

Uaaa vajza një mrekulli…shumë faleminderit jeni shumë të mira!!!

Flavia, 21 Korrik 2013

Me shumë sinqeritet, është një fjalë shumë e vogël e komplimentave të shumta që merrni çdo ditë…. WOW…pa fjalë …më pëlqyen shumë shumë…edhe ftesat ishin shumë të bukura…Bravo ju qoftë për dhuntinë që keni…për idetë tua aq të bukura…ju falenderoj që do jeni pjesë e kujtimeve të bukura.

 Arta, 6 Korrik 2013, Tiranë

Ju falenderoj përzemërsisht për punën e realizuar. U impresionova nga kreativiteti dhe angazhimi juaj profesional. Dhe mbeska ime e vogël Raina, u gëzua kur pa bonbonieret me Sponge Bob në festën e dy vjetorit 🙂 Do ju rekomandoja me shumë kënaqësi tek shoqëria ime.

Elona, 1 qershor 2013, Tiranë

Shumë faleminderit për punimet aq të bukura që krijuat për ne, na pelqyen shumë,çdo gje ishte perfekte, ju lumshin duart ju urojmë shumë suksese në punët në vazhdim. Ju përshëndesim

Adela & Blerta, 24 Prill 2013, Tiranë,

Një falenderim i veçantë për ju vajza, çdo gjë ishte realizuar me së miri.
Ju falenderoj për përkushtimin e librit dhe të konfetave ju lumshin duart na kenaqët. Sa më shumë suksese!

Elis & Andia, 20 Prill 2013, Itali

Ju falenderoj! Kaluam një ditelindje të bukur!
Punimet tuaja e bënë dhe më të bukur festen .

Jenka, 24 Mars 2013, Tiranë

Ftesat ishin shumë të bukura dhe kam mbetur shumë e kënaqur pasi gjeta atë që kërkoja. Ju falenderoj për përkushtimin dhe punën e bërë. Suksese të metejshme.

Klodi, 4 Mars 2013, Tiranë

Vajza ju falenderoj shumë për bashkëpunimin dhe punën e kryer.
Ju lumshin duart dhe ju uroj suksese të metejshme. Shpresoj që të keni gjithmonë gjëra të bukura për të na treguar 🙂

Natali, 12 Shkurt 2013, Durrës

Një detaj fantastik dhe shumë praktik, faleminderit goca, ishit fantastike.

Denisa Stermasi, 6 Nëntor 2012 , Tiranë

Vajza ju falendoroj jashtë mase shumë për punën e përkryer që keni bërë për detajet e festës së ditëlindjes së Tegis-it. Çdo gjë ka dalë më bukur nga çe imagjinoja… Jeni të mrekullueshme dhe keni duar flori…Isha shumë me fat që ju zgjodha ju për të zbukuruar në detaje 1 vjetorin e Tegis-it… 🙂
Dora 11 Shkurt 2013, Tiranë

Shumë bukur ju lumshin duart 😉

Erlinda, 13 Dhjetor 2012, Tiranë

Vajza shumë faleminderit për punën tuaj!
Ishit fantastike! Skema ishte një detaj shumë i rëndësishëm në dasmën e sime motre,dhe të ftuarit e pelqyen shumë!:)

Merila, 11 Shtator 2012, Tiranë

“Ju lumshin duart…Mbetëm shumë shumë të kënaqur..:))”

Blerta, 14 Gusht 2012 , Tiranë

Shumë të bukura, Flm shumë, shumë!

Dona, 29 Korrik 2012, Belgjikë

Ja u sugjeroj të gjithëve, janë shumë të bukura!!! Ju lumshin duart!

Orjada, 18 Korrik 2012, Tiranë

“Jastikun e mora dhe me pëlqeu shumë!”

Jonida, 15 Qershor 2012, Tiranë

This post is also available in: English