fbpx

Ftesë Copë Saten dantellë lule dhe perla

1700 L

Kjo ftesë copë saten është kombinimi perfekt romancës dhe elgancës. E dekoruar me dantellë lule dhe perla i jep kësaj ftese një pamje vintage. Luksi i dasmës tënde dhe dashuria dërgohet tek të ftuarit në mënyrën më origjinale.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews