fbpx

Kavanoz Rustik me Aksesor

330 L

Kavanoz me aksesor elegant dhe një pamje rustik. Krijuar për të plotësuar edhe shije e një konfete rustik por edhe atë më moderne.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews