fbpx

Kurora Çifti me lule porcelani & Perlina

15000 L

  • Hand Made
  • Kurora Kishe
  • Lule porcelani dhe perlina
  • Fjongo Saten 2.5cm

1 në stok

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews