fbpx

Kurora Çifti me Perla dhe Gurë

8750 L

  • Hand Made
  • Kurora Kishe
  • Perla/Ruaza 7mm,
  • Gurë xhami 3mm & 5mm
  • Fjongo Saten 2cm

1 në stok (mund të porositet pa pasur stok)

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews