fbpx

Kuti shirit Kadife & Lule Cope

372 L

Konfetë kuti e dekoruar me shirit kadife dhe lule cope, elegante dhe plot shkëlqim. I përshtatet shumë karakterit të nuses tepër të fortë dhe të vendosur.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews