fbpx

Mollë Metalike me lule

394 L

Elegante dhe e shkëlqyer? Një mollë metalike dekoruar me lule për të ftuarit e tu, një kujtim i bukur nga dasma jote.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews