fbpx

Shportë Metalike për Produkte

1700 L

Shportë me metal dhe thurje bamboo.

Përmasa 40x31x6cm

9 në stok

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews