fbpx

5 takimet më të rëndësishme përpara ditës së dasmës

Dermatologu /Estetisti

Lekura juaj sado e pastër apo e mirë-kuruar të jetë duhet të rigjenerohet.

Dentisti

Dhëmbët tuaja mund të jenë shumë të shëndetshëm por një takim tek dentisti sikur edhe vetëm për pastrim është e domosdoshëm.

Parukieri & Make Up

Ngjyrosni flokët tuaja disa ditë para dasmë dhe provoni tonalitetet e Make Up, kështu nuk do gjendeni para snjë surprize.

Manikuristja

Duart duhen kuruar patjetër duke mos nënkuptuar këtu patjetër thonj fallco.

Spa

Koha për tu relaksuar që të shijoni ditën tuaj speciale. Freskia dhe shplodhja juaj në ditën tuaj special është shumë e vyer.

Tani, do më gëzojë të lexoj mendimin tënd.

Më thuaj nëse ti i ke planifikuar këto takime? Sa kohë përpara i ke rezervuar?

Jep mendimin tënd pasi edhe dikujt tjetër që lexon artikullin mund ti nevojitet.

E RËNDËSIHME: Ndaje mendimin tënd të drejtëpërdrejtë tek komentet. Çdo link apo shpërndarje video, ka gjasa të fshihen.

Faleminderit shumë që je këtu dhe po lexon, komenton dhe përhap fjalën. Ti e bën këtë hapësirë online një nga platformat më inspiruese dhe pozitive në vend.

Kisilda S

.

Ky artikull është postuar në Blog. Shenjoni linkun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj e email-it nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Independently verified
10 reviews