fbpx

Nuk ti pëlqyen ftesat..? 3 arsye për të mos u mërzitur..

Nuk ti pëlqyen ftesat..? Ja 3 arsye për të mos u mërzitur..

Versioni Audio

Unë do të listoj tre arsye se..

Perse nuk duhet të merzitesh kur dikush të thotë që: më mirë më merrje në telefon pse u haxhove!

Shtyp mbi Video ose Audio dhe dëgjo përse.

Kujt nuk i ka rastisur ta dëgojë diçka të tillë, ndoshta jo direkt por me disa fjalë..është kuptuar.

A të ka ndodhur edhe ty diçka e tillë? Si ke reaguar?

Mos hezito të shkruash, pasi mund të inspirosh me mendimin tënd.

.

Ky artikull është postuar në Blog. Shenjoni linkun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj e email-it nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Independently verified
10 reviews