fbpx

Shportë Metalike me thurje për Produkte

1500 L

Shportë me metal dhe thurje bamboo.

Përmasa 36x27x6cm

9 në stok

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews