fbpx

Set Peshqirë në Baule Druri

13900 L

  • Hand Made
  • Baule Druri Veshur me Imitim Lekure & Dekoruar me Kurorë prej Druri dhe Lule
  • 2 Peshqirë të personalizuar me emrin ( 1 Dushi dhe 1 vogël për duart)
  • 1 Sapun

1 në stok

Afate

3-10 Ditë pune

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews