fbpx

Bonboniere Kuti me Lule

286 L

Bonboniere kuti me lule, tepër elegante dhe ngjyra tërheqëse.  I përshtatet një dasme të kuruar deri në detaj.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews