fbpx

Ftesë papirus në Qelq

363 L

Ftesë papirus në cilindër qelq e mbushur me gjethe ulliri 100% natyrale është kaq natyrale dhe elegante njëkohësisht. Nëse je personi që adhuron natyralen dhe detajet e kuruara në këtë formë. Padyqshim që duhet ta shikosh këtë për të ftuarit e tu.

Lexo Detajet e produktit.

337 në stok

Shtypni mbi kuadrat nëse dëshironi shërbimin:

(madhësia max e dok. 2 GB)

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews