fbpx

Konfetë Fejese me Printim

230 L

Konfetë Fejese me Printim të personalizuar dhe dekoruar me dantellë dhe gurë. E lezetshme dhe ideale për tu dhuruar.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews