fbpx

Kuti rrumbullake – Konfetë

400 L

Bonboniere kuti me lule, tepër elegante dhe ngjyra tërheqëse. I përshtatet një dasme të kuruar deri në detaj.

Lexo Detajet e produktit.

Nusja & Dhëndrri & Data e Eventit
(*shëno emrat sipas përparësisë që dëshiron)

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews