fbpx

Kavanoz me Llokum

370 L

Kavanoz me llokum me dantellë dhe aksesor perle elegant. Ideale për qerasje fejese apo martese.

Nuse me pritshmeri të larta kjo është ajo që po kërkon.

Lexo Detajet e produktit.

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews