fbpx

Mbajtese Unazash-Gjethe Ulliri & Kanellë

3500 L

  • Hand Made
  • Gjergjef me Dantellë
  • Zhakë, Gjethe Ulliri dhe Kanellë 100% natyrale
  • Fjongo saten 4cm, 2cm & 3mm
  • Aksesor gjethe 1cm x7mm, Perla 5mm

Nuk ka stok

Independently verified
10 reviews