fbpx

Cilindër qelqi & gjethe ulliri 100% Natyrale

297 L

Kjo konfetë cilindër qelqi e mbushur me gjethe ulliri 100% natyrale është kaq natyrale dhe elegante njëkohësisht. Nëse je personi që adhuron natyralen dhe detajet e kuruara në këtë formë. Padyqshim që duhet ta shikosh këtë dhuratë për të ftuarit e tu.

Lexo Detajet e produktit.

317 në stok (mund të porositet pa pasur stok)

Nusja & Dhëndrri & Data e Eventit
(*shëno emrat sipas përparësisë që dëshiron)

Dhuroje këtë produkt

Mendon se ky produkt është perfekt për një mikeshë ose një personi të dashur? Mund të blesh një Kartë Dhuratë për këtë produkt!

Dhuroje këtë produkt
Independently verified
10 reviews